Тракторист-машиніст. Слюсар

Для професійно-теоретичної  та практичної підготовки кваліфікованих робітників обладнано 5 кабінетів теоретичного навчання:

– Будова і ТО тракторів – 66, кв. м;
– С/г машини – 75 кв. м;
– Агротехнології – 75 кв. м;
– Слюсарно-ремонтної справи – 66 кв. м.;
– ПДР і безпека дорожнього руху – 75. кв. м., що складає 2,5-3 кв. м. на одного учня
та 3 лабораторії:
– лабораторія с/г машин – 216 кв. м.;
– лабораторія комбайнів – 380 кв. м.;
– лабораторія будови тракторів та автомобілів – 421 кв. м.

Обладнання кабінетів та лабораторій відповідають вимогам навчальної програми відповідно до державних стандартів і становлять 93% від потреби. Крім того  для виробничого навчання обладнано “Пункт технічного обслуговування тракторів, комбайнів, с/г техніки” площею 470 кв. м. та “Слюсарна майстерня” площею  195 кв. м., вони укомплектовані необхідними обладнанням та інструментами для виконання програми виробничого навчання.

Для відпрацювання практичних навичок з індивідуального водіння тракторів, комбайнів та підготовки МТА до роботи в ліцеї є слідуюча с/г техніка: трактори – 18 шт.; зернозбиральні комбайни  ДОН – 1500 – 2 шт.; сівалки, плуги, культиватори та інша с/г техніка. Заняття проводяться на навчальному полігоні та трактородромі.

Для здійснення загально-технічної підготовки обладнані кабінети: “Електротехніки”; “Креслення”; “Основи галузевої економіки”; комп’ютерний клас “Інформаційні технології”.

Для комплексного методичного забезпечення навчального процесу з професії створені паспорти КМЗ з професій та предметів за якими здійснюється підготовка.

Навчальний процес з професії здійснюється згідно робочих навчальних планів та програм затверджених Головним управлінням освіти і науки і погоджених з НМЦ ПТО та підприємствами-замовниками робітничих кадрів. Навчальні плани розроблені відповідно до Державних стандартів.